Tamamliyo Blog

Bizden Haberler

Yayınladığımız Bloglar

Tamamliyo

Gömülü Sigorta ve Affinity Programlarının Önemi

Bugün sizlere sigorta sektöründe önemli bir değişim rüzgarı estiren iki kavramdan bahsetmek istiyoruz: Embedded Insurance (gömülü sigorta) ve Affinity Programları (yakınlık programları). Hazırsanız, gelin bu

Tamamliyo

Embedded Insurance Nedir?

Embedded insurance, müşterilerinizin en çok sigortaya ihtiyaç duydukları yerde ve zamanda, onların satın aldıkları ürünle ilişkili kişiselleştirilmiş sigorta ürünlerini satma sürecine denir. İşte bu noktada,

insurtechnedir
Tamamliyo

Insurtech Nedir? Insurtech Kullanılan Sektörlerden Örnekler

Insurtech, mevcut olarak kullanılan sigorta modelini daha kârlı, verimli ve etkili hale getirmek için yeni teknolojilerin kullanılması anlamına gelir. İsim olarak Insurtech, “Fintech” kelimesinden esinlenilerek “insurance” ve “technology” kelimelerinin birleşiminden oluşur.

Tamamliyo

Dijital Sigortacılığın Geleceği Nerede ?

Dijital sigortacılık, hayatın her alanında olduğu gibi dijitalleşme ile hayatımıza giren bir kavramdır. Özellikle pandemiyle birlikte çoğu ihtiyacımızı dijital olarak gidermekteyiz. Bunlardan biri de sigortacılıktır.

Kitlesel Fonlama Nedir ?
Tamamliyo

Kitlesel Fonlama Nedir ?

Kitlesel fonlama; işletmelerin, kurumların, bireylerin ve özellikle bir iş fikri olan girişimcilerin işleri için fon toplama yöntemlerinden birisidir.